خدمات اینستاگرام مارکتینگ

شبکه اجتماعی اینستاگرام با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال می تواند راهی برای ارتباط با مخاطبان هدف، ایجاد آگاهی از برند و افزایش فروش باشد. 

از تجارت الکترونیک گرفته برای استارت‌آپ‌ها تا برندهای مد، ما یک هدف مشترک برای مشتریان داریم، ارائه بهترین استراتژی بازاریابی از طریق خدمات اینستاگرام.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ

اینستاگرام مارکتینگ یا بازاریابی اینستاگرام یکی از انواع بازاریابی شبکه‌های اجتماعی است که به برند‌ها کمک می‌کند که با مخاطبان خود تعامل کنند و محصولات و خدمات خود را در قالبی جدید ارائه دهند و باعث دیده و شناخته شدن اسم برندشان شود و در نهایت فروش را افزایش دهد.

اینستاگرام در سپتامبر 2010 فعالیت خود را شروع کرد و به دلیل عکس محور بودن پلتفرم و همچنین برای این که دیگر نیازی به خواندن متن‌‌های طولانی نبود، در زمان کوتاهی به یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان تبدیل شد. البته در حال حاضر علاوه بر عکس، کاربرد‌ و استفاده‌های دیگری هم از اینستاگرم می‌شود.

خدمات اینستاگرام میم برندینگ

طراحی استراتژی اینستاگرام ماکتینگ

تبلیغات در اینستاگرام

تدوین تقویم محتوایی

تقویم محتوای اینستاگرام

مدیریت تبلیغات اینستاگرام

خدمات تخصصی ادمینی اینستاگرام

تولید محتوا متنی و تصویری

خدمات حرفه ای اینستاگرام مارکتینگ

طراحی Layout صفحه

خدمات تبلیغات اینستاگرام

طراحی کمپین تبلیغاتی

خدمات اینستاگرام تخصصی
خدمات تخصصی اینستاگرام

مزایای اینستاگرام مارکتینگ برای کسب‌وکار‌ها

 ✔ دسترسی به جمعیت بزرگ‌تر کاربران
 ✔ افزایش شناخت برند
 ✔ بهبود و گسترش تعامل با مشتریان
 ✔ افزایش فروش 
 ✔ ایجاد فرصت‌های فراوان برای رشد مخاطب

تولید محتوای متنی

خدمات تولید محتوای متنی میم برندینگ در سطوح، زبان‌ها و زمینه‌های مختلف ارائه می‌شوند. محتواهای متنی به صورت کاملا تخصصی و با توجه به توضیحات شما آماده می‌شود. تولید انواع محتوای سئو شده برای معرفی محصولات و خدمات کسب و کار شما که می‌تواند به افزایش آگاهی مخاطب در خصوص آن‌ها و در نهایت فروش بیشتر و بهینه‌تر شدن صفحات محصول منجر شود.

تقویم محتوایی

تقویم محتوا برنامه ریزی و زمان بندی کتبی محتواهایی است که می‌خواهیم در آینده منتشر کنیم. تقویم محتوا به ما کمک می‌کند که همیشه در مسیر استراتژی بازاریابی محتوای خود قدم برداریم.

مدیریت و ادمینی

مدیریت پیج اینستاگرام خود را با خیال راحت به ما بسپارید تا شاهد افزایش تعداد کاربران و در نتیجه افزایش میزان رشد و فروش کسب و کارتان باشید. 

استراتژی

استراتژی اینستاگرام یعنی برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی تمام فعالیت‌ها در اینستاگرام. اگر شما می‌خواهید کسب و کارتان را در اینستاگرام رشد دهید، نباید تنها عکس‌های زیبا پست کنید. برای این که به موفقیت برسید و تمام مخاطبان، شما را ببینند باید یک برنامه تنظیم شده داشته باشید.

بهینه‌سازی پروفایل

پروفایل اینستاگرام یکی از بخش‌های اصلی صفحه شماست که در برندسازی کسب و کارتان هم اهمیت زیادی دارد. ما در آژانس میم برندینگ با بررسی پروفایل شما و با رعایت نکات کاربردی جهت ارتباط بهتر و دستیابی بهتر مخاطب به صفحه پروفایل شما، بهینه می‌کنیم.

اینفلوئنسر مارکتینگ

 اینفلوئنسرها مارکتینگ روشی موثر برای افزایش آگاهی از برند شما و کسب سرنخ است. امروزه در دنیای اینستاگرام مصرف کنندگان به توصیه اینفلوئنسرها بیشتر از برند شما اعتماد می‌کنند و اگر انتخاب اینفلوئنسرها به درستی انجام گیرد به اعتبار برند شما هم می‌افزاید.

چرا خدمات اینستاگرام میم برندینگ؟

تولید محتوای حرفه‌ای

مدیریت پیج اینستاگرام

جذب فالورهای واقعی

امنیت پیج

مشاوره رایگان با کارشناسان میم برندینگ

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس می‌گیرند.

اسکرول به بالا